Turystyka Wiejska Pod bocianem

Złotogłowice 150

48-300 Nysa

tel.: 77 433 90 10


Cena minimalna za 1 osobę: 35 zł

Cena maksymalna za 1 osobę: 40 zł

Cena minimalna za pokój 2-osobowy: brak danych

Miejsc noclegowych: brak danych

Ilość pokoi: brak danych


    Odległości do wybranych miejsc:

Opis obiektu:

Na wypoczynek Pod Bocianem zaprasza Adrianna Kubiak z rodziną, do wioski Złotogłowice koło Nysy. Gospodarstwo położone jest w regionie Przedgórza Sudeckiego w dolinie rzeki Nysy Kłodzkiej na terenie falistym. Ze względu na unikatową florę i faunę utworzono trzy rezerwaty przyrody i Park Krajobrazowy Góry Opawskie. Można tu uprawiać turystykę pieszą oraz rowerową. Jest to doskonała lokalizacja zarówno dla turystów, którzy pragną zwiedzić woj. opolskie, jak również jako baza wypadowa do Kotliny Kłodzkiej i Czech oraz dla tych, którzy podróżują w interesach.

Oferujemy gościom dwa pokoje z wydzieloną łazienką i dostępem do w pełni wyposażonej kuchni oraz osobne mieszkanie z oddzielnym wejściem z dwoma pokojami, łazienką i aneksem kuchennym. W pokojach TV lub radio. Gospodarstwo przystosowane jest dla osób niepełnosprawnych oraz dla małych dzieci (dla niemowlaczków łóżeczko, wózek, wanienka, huśtawka, piaskownica i drewniany domek na palach dla większych dzieci, itp.).

Mamy miejsce na namioty i kempingi. Jest kącik na grillowanie, a nawet na wieloosobowe spotkania przy ognisku. Można się u nas zaopatrzyć w zdrową żywność (hodujemy króliki). Mamy też psa Donę i kotkę Miśkę. Wszystko do dyspozycji gości.

Gwarantujemy atmosferę domowego ogniska i wypoczynek w dyskrecji i spokoju. Pełna swoboda w obrębie 0,5ha ogrodzonej posesji.

Zachęcamy do skorzystania z wypraw konnych w zaprzyjaźnionym gospodarstwie zwiedzając okolice uroczymi, przyrzecznymi szlakami lub w stadninie koni w Mosznej, podziwiając pałacowe ogrody. Oferujemy zwiedzanie zabytków Nysy-Śląskiego Rzymu, Głuchołaz, Otmuchowa i Paczkowa (fortyfikacje, pałace, zamki) trasami rowerowymi dawnego Księstwa Nyskiego. Trasy sięgają Borów Niemodlińskich, przez Góry Opawskie aż po Zlate Hory i Jesenik w Czechach. Warto też zatrzymać się w Łambinowicach przy Centralnym Muzeum Jeńców Wojennych i Obozie Zagłady.

Centrum Nysy, dworzec PKP i PKS jest ok. 5 km od naszego domu, a do naszej wsi dojeżdża również autobus miejski linii 1 i 4. Do Jeziora Nyskiego jest 7km, (10min-samochodem), które przyciąga turystów wielorodnością atrakcji: sporty wodne (windsurfing, żeglarstwo, rejsy po jeziorze), wędkowanie, czy zabawy na piaszczystym wybrzeżu. W Nysie jest również kąpielisko, basen kryty, korty tenisowe i inne atrakcje.

Proszę o rezerwację telefoniczną.Lokalizacja:

województwo opolskie, powiat nyski, gmina Nysa, Złotogłowice

Przy kontakcie telefonicznym prosimy powołać się na serwis www.nocuj-tanio.pl

Copyright by www.nocuj-tanio.pl 2006-2021