Dwór Zawiszy

ul. Jeziorna 16

46-043 Dylaki

tel.: 77 546 79 73


Cena minimalna za 1 osobę: 80 zł

Cena maksymalna za 1 osobę: 240 zł

Cena minimalna za pokój 2-osobowy: brak danych

Miejsc noclegowych: brak danych

Ilość pokoi: brak danych


    Odległości do wybranych miejsc:
  • Dworzec PKP: 5000 m
  • Dworzec PKS: 500 m
  • Odległość do jeziora: 1000 m
  • Odległość do lasu: 10 m
  • Poczta: 500 m
  • Sklep: 500 m

Opis obiektu:

Posiadamy jedyny tego typu w Polsce teren off road dla Quadów o łącznej długości 2,5 km na powierzchni 2 ha, również nadający się do jazdy na rowerach górskich oraz konno. Teren jest profesjonalnie oświetlony (sodowe lampy halogenowe); dlatego możliwa jest jazda po zapadnięciu zmroku o każdej porze roku. Teren graniczy z urozmaiconymi trasami w terenie. Całoroczna możliwość jazdy po dzikich plażach, mokradłach i brodach, oraz wytyczonych drogach w lesie.

Znakomite położenie na skraju lasów Parku Krajobrazowego Bory Stobrawskie Otaczające nas bory i lasy bogate są w jagody i grzyby oraz pełne dzikiej zwierzyny. Bezpośrednia bliskość (1 km) Dużego Jeziora Turawskiego oraz innych Jezior Turawskich (4 km). Duże Jezioro Turawskie o łącznej powierzchni: 24 km kwadratowych, cechuje się wyjątkowo przepięknym położeniem: otoczone jest lasami sosnowymi, posiada piaszczyste plaże oraz unikalne grupy wydmowe, jest też siedliskiem unikalnego ptactwa wodnego oraz najlepszym łowiskiem sandacza w Polsce. Większość terenów brzegowych to dziewicze i dzikie zakątki.

Przepiękne i graniczące bezpośrednio z naszym ośrodkiem urozmaicone trasy w terenie (w lesie, przez łąki, na dzikich plażach, przez mokradła i brody) do jazd konnych, na Quad'ach na rowerach i do wędrówek pieszych.

Cechuje nas wysoka jakość wszystkich oferowanych usług, również usług hotelarsko-gastronomicznych.

Bliskość innych miast i ośrodków: odległość do Opola 25 km, do Ozimka 7 km, do Turawy 8 km. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się również: Dino-Park - unikalny w Polsce i w Europie teren odkryć szczątków kopalnych Dinozaurów - 3 km, Poliwoda - zespół łowisk i stawów rybnych - 3 km, liczne ośrodki wypoczynkowe oraz dyskoteki przy Jeziorach Turawskich.

Możemy zaprezentować b. bogatą i różnorodną ofertę dla grup, rodzin jak i klientów indywidualnych z nastawieniem na aktywność sportową i rekreację.

Mówimy biegle w następujących językach obcych: niemiecki, angielski, rosyjski.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie jako organizatorzy imprez oraz tour operatorzy.Lokalizacja: Opolszczyzna - Opole i okolice

województwo opolskie, powiat opolski, gmina Ozimek, Dylaki

Przy kontakcie telefonicznym prosimy powołać się na serwis www.nocuj-tanio.pl

Copyright by www.nocuj-tanio.pl 2006-2021