Alpejski ****

ul. Ogrodnicza 8

58-540 Karpacz

tel.: 75 645 78 00


Cena minimalna za 1 osobę: 340 zł

Cena maksymalna za 1 osobę: 700 zł

Cena minimalna za pokój 2-osobowy: brak danych

Miejsc noclegowych: brak danych

Ilość pokoi: 38


    Odległości do wybranych miejsc:
  • Dworzec PKS: 600 m
  • Odległość do lasu: 250 m
  • Wyciąg narciarski: 600 m
  • Poczta: 600 m
  • Sklep: 300 m

Opis obiektu:

Hotel Alpejski **** w Karpaczu zaprasza Państwa do odwiedzin.

Niezapomnianych chwil dostarczają wnętrze hotelu, które zostały zaprojektowane zgodnie z tradycją tyrolską.

W restauracji z dużym tarasem mogą Państwo delektować się wyśmienitą polską i międzynarodową kuchnią a wieczorami odpocząć w Piano barze z bogatą kolekcją alkoholi z całego świata, przy nastrojowej muzyce. Hotel dysponuje własnym, bezpłatnym, monitorowanym parkingiem.

W naszym hotelu - specjalnie dla naszych Gości, oferujemy bezpłatny, bezprzewodowy (Wireless LAN) dostęp do internetu. Specjalnie, dla naszych najmłodszych Gości, przygotowaliśmy w ogrodzie hotelowym plac zabaw.

Do dyspozycji Gości oddajemy 38 komfortowo wyposażonych pokoi (36 pok. 2-os., studio dwupokojowe oraz apartament - jest możliwość dostawki). Wszystkie pokoje posiadają telewizory plazmowe z systemem TV-SAT, telefon, sejf, mini-bar oraz łazienki z prysznicem i suszarkami do włosów. Większość pokoi posiada balkony z leżakami.

Po aktywnie spędzonym dniu w pięknych Karkonoszach na Gości czeka doskonały relaks w hotelowym SPA. Dla naszych Gości przygotowane są następujące atrakcje: basen z gejzerem, wodospadem oraz sztuczną falą. W kompleksie SPA znajduje się również sauna sucha, gorące jacuzzi i bicze szkockie. Goście mogą również skorzystać z profesjonalnych usług masażystki, która oferuje masaż klasyczny, relaksujący, odchudzający, sportowy, gorącymi kamieniami.

Wiosną, latem i jesienią wypożyczą Państwo u nas rowery. Hotel posiada narciarnię z profesjonalnymi suszarkami.

Hotel Alpejski w Karpaczu jest również bardzo dobrym miejscem na zorganizowanie konferencji, sympozjów, narad oraz imprez integracyjnych. W obiekcie znajduje się klimatyzowana sala konferencyjna na 60 osób, wyposażona w nowoczesny sprzęt audiowizualny.Lokalizacja: Sudety - Karkonosze - Karpacz i okolice

województwo dolnośląskie, powiat jeleniogórski, gmina Karpacz, Karpacz

Przy kontakcie telefonicznym prosimy powołać się na serwis www.nocuj-tanio.pl

Copyright by www.nocuj-tanio.pl 2006-2022