Monte Negro

Stronie Wieś 27a

57-550 Stronie Śląskie


Cena minimalna za 1 osobę: 55 zł

Cena maksymalna za 1 osobę: 65 zł

Cena minimalna za pokój 2-osobowy: brak danych

Miejsc noclegowych: brak danych

Ilość pokoi: brak danych


    Odległości do wybranych miejsc:
  • Dworzec PKS: 3000 m
  • Odległość do lasu: 100 m
  • Wyciąg narciarski: 3500 m
  • Poczta: 2200 m
  • Sklep: 1800 m

Opis obiektu:

Oferujemy pokoje 2, 3, 5 osobowe z łazienkami i TV SAT oraz radiem, zdrową domową kuchnię, śniadania "szwedzki stół", obiadokolacje, darmowy parking z monitoringiem, salę kominkową, stół do gry w bilarda i piłkarzyki, obszerna, zadaszona wiata do grillowania i palenia ogniska.

Panuje u nas rodzinna atmosfera, ciszę i spokój zapewnia nieskażona przemysłem okolica, a z okien rozciąga się przepiękny widok na stoki Czarnej Góry z trasami zjazdowymi.

Istnieje możliwość organizowania zjazdów, szkoleń, spotkań integracyjnych, grzybobrania, ognisk, kuligów, spotkań piosenek biesiadnych itp.

Nasz obiekt znajduje się w miejscowości Stronie Śląskie na terenie Kotliny Kłodzkiej. Atrakcyjne położenie, wspaniałe warunki klimatyczne i terenowe, dobre połączenie drogowe - dojazd do pensjonatu drogą asfaltową regularnie odśnieżaną przez miasto - stwarzają warunki do rozwoju ruchu turystycznego. Lokalizacja obiektu sprawia, że bez względu na porę roku nasi goście czują się w pełni z niej usatysfakcjonowani, gdyż znajduje się w pobliżu: Ośrodka Górskiego "Czarna Góra", który posiada 3 trasy rowerowe, 9 km nartostrad i 10 wyciągów narciarskich w tym kolej linową, Centrum Sportu i Rekreacji w Stroniu Śląskim, Jaskini Niedźwiedzia w Kletnie, Huty Szkła Kryształowego "Violetta" S.A., Kopalni Złota w Złotym Stoku, Kapliczki na Cierniaku, Wystawy Kamieni i Minerałów w Stroniu Śląskim.

To wszystko sprawia, że mamy poczucie należycie spełnionych oczekiwań naszych klientów. A zatem jeśli wybieracie się Państwo do Kotliny Kłodzkiej koniecznie przyjedźcie do nas a nie będziecie tego wyboru żałować.


Lokalizacja: Sudety - Kotlina Kłodzka

województwo dolnośląskie, powiat kłodzki, gmina Stronie Śląskie, Stronie Wieś

Przy kontakcie telefonicznym prosimy powołać się na serwis www.nocuj-tanio.pl

Copyright by www.nocuj-tanio.pl 2006-2019