Villa Rosa

Stronie Wieś 26d

57-550 Stronie Śląskie


Cena minimalna za 1 osobę: 40 zł

Cena maksymalna za 1 osobę: 100 zł

Cena minimalna za pokój 2-osobowy: brak danych

Miejsc noclegowych: brak danych

Ilość pokoi: brak danych


    Odległości do wybranych miejsc:

Opis obiektu:

Nasz dom gościnny znajduje się w malowniczej okolicy na skraju Snieżnickiego Parku Krajobrazowego. Położenie na wzgórzu w otoczeniu gór i lasów, oraz panujący tu niepowtarzalny klimat sprawią że urlop spędzony u nas zapadnie Państwu na długo w pamięci.

Znajdujemy się przy drodze prowadzącej do oddalonego o 3 km ośrodka sportów zimowych Czarna Góra. Krótki spacer w górskiej scenerii dzieli nas od malowniczego zalewu z kąpieliskiem w Starej Morawie. Mnogość szlaków pieszych i rowerowych oraz bogactwo atrakcji turystycznych Ziemi Kłodzkiej zadowoli wszystkich turystów.

Pokoje dwu, trzy i czteroosobowe z łazienkami i telewizorami. W pokoju znajduje się szafa, stolik, krzesła i lampka nocna. Łóżka pojedyncze z opcją złączenia w małżeńskie.

Apartamenty dwu, trzy, cztero i pięcioosobowe. Apartamenty składają się z dwóch lub trzech pokoi, łazienki, na wyposażeniu są telewizory, krzesła, stół, kanapa, szafki, posiadają w pełni wyposażone kuchnie (talerze, garnki, sztućce, szklanki, kubki, filiżanki itd., czajnik elektryczny, lodówka, kuchenka dwupalnikowa). Apartamenty są bardzo przestronne i polecamy je rodzinom oraz grupom przyjaciół.Lokalizacja: Sudety - Kotlina Kłodzka - Lądek Zdrój i okolice

województwo dolnośląskie, powiat kłodzki, gmina Stronie Śląskie, Stronie Wieś

Przy kontakcie telefonicznym prosimy powołać się na serwis www.nocuj-tanio.pl

Copyright by www.nocuj-tanio.pl 2006-2022