Willa pod Jedlicą

ul. Broniewskiego 23

87-720 Ciechocinek

tel.: 54


Cena minimalna za 1 osobę: 90 zł

Cena maksymalna za 1 osobę: 110 zł

Cena minimalna za pokój 2-osobowy: brak danych

Miejsc noclegowych: brak danych

Ilość pokoi: brak danych


    Odległości do wybranych miejsc:
  • Dworzec PKP: 500 m
  • Dworzec PKS: 500 m
  • Sklep: 50 m

Opis obiektu:

Serdecznie zapraszamy do "Willi pod Jedlicą", która znajduje się w samym centrum uzdrowiska Ciechocinek. Naszym gościom oferujemy 7 dwuosobowych pokoi z łazienkami, z których każdy wyposażony jest w telewizor, radio, czajnik elektryczny oraz elektrycznie spuszczane rolety. Od maja 2007 uruchomiliśmy także stałe bezprzewodowe łącze internetowe. Do dyspozycji gości jest również lodówka oraz kuchenka mikrofalowa. Znajdujący się przy Willi ogródek z grillem, huśtawką i ławkami zachęca do wypoczynku w cieniu wspaniałego drzewa - 20 metrowej daglezji zielonej zwanej potocznie Jedlicą.
Dzięki bardzo atrakcyjnemu położeniu nasi goście mają blisko do największych atrakcji uzdrowiska. Park Zdrojowy i Grzyb znajdują się w odległości 300 metrów a Tężnie 400 metrów od Willi.

Jesteśmy jedynym pensjonatem w Ciechocinku posiadającym własną jaskinię solną, która jest najnowszą oryginalną metodą zastosowania soli morskiej i kamiennej w celach leczniczych (m.in. w leczeniu schorzeń górnego układu oddechowego, astmy, alergii, chorób układu krążenia, itp.) Gościom "Willi pod Jedlicą" proponujemy codziennie bezpłatny seans w naszej jaskini.

Zapewniamy wysoki standard w cenach przystępnych dla każdego. Osobom planującym dłuższy pobyt oferujemy atrakcyjne rabaty.

Zapraszamy!Lokalizacja: Kujawy

województwo kujawsko-pomorskie, powiat aleksandrowski, gmina Ciechocinek, Ciechocinek

Przy kontakcie telefonicznym prosimy powołać się na serwis www.nocuj-tanio.pl

Copyright by www.nocuj-tanio.pl 2006-2018