Apartamenty Parkowe

al. Mickiewicza 4/2

85-71 Bydgoszcz


Cena minimalna za 1 osobę: 100 zł

Cena maksymalna za 1 osobę: 130 zł

Cena minimalna za pokój 2-osobowy: 110 zł

Miejsc noclegowych: 12

Ilość pokoi: 7


    Odległości do wybranych miejsc:

Opis obiektu:

Nasza oferta to w pełni wyposażone, pokoje w centrum Bydgoszczy, które zostały urządzone tak, by zapewnić naszym gościom nocleg w komfortowych warunkach podczas pobytu w mieście. Nasi goście mają do wyboru nie tylko dogodną lokalizację, z której łatwo można się dostać w każde miejsce Bydgoszczy, ale również domową atmosferę, wysoki standard oraz atrakcyjną cenę.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 7 przytulnych pokoi: dwa jednoosobowe i pięć dwuosobowych, w tym dwa w odrębnym mieszkaniu z możliwością jego wynajmu.

Każdy pokój wyposażony jest w jedno podwójne lub dwa pojedyncze łóżka, pojemną szafę i szafki nocne z lampkami. W pokoju znajduje się również stolik z krzesłami oraz telewizor. W łazience znajdą Państwo wysokiej jakości armaturę, kabinę prysznicową. Każdy apartament posiada dostęp do bezprzewodowego Internetu i TV satelitarnej.

Nasi goście mogą także korzystać z kompletnie wyposażonej kuchni.

Lokalizacja, standard i komfort oferowanych przez nas pokoi tworzy doskonałą alternatywę dla hoteli. Nasz pensjonat to wymarzone miejsce pobytu zarówno dla gości biznesowych, jak i turystów. Bezpieczne i wygodne pokoje, zlokalizowane w centrum miasta sprawią, że Państwa nocleg w Bydgoszczy będzie przyjemny i bezstresowy.


Lokalizacja: Kujawy - Bydgoszcz i okolice

województwo kujawsko-pomorskie, powiat bydgoski, gmina Bydgoszcz, Bydgoszcz

Przy kontakcie telefonicznym prosimy powołać się na serwis www.nocuj-tanio.pl

Copyright by www.nocuj-tanio.pl 2006-2022