Biała Lilia

ul. Spichrzowa 16

Gdańsk

tel.: 58 301 70 74


Cena minimalna za 1 osobę: 220 zł

Cena maksymalna za 1 osobę: 420 zł

Cena minimalna za pokój 2-osobowy: brak danych

Miejsc noclegowych: brak danych

Ilość pokoi: brak danych


    Odległości do wybranych miejsc:

Opis obiektu:

Willa Biała Lilia to doskonałe miejsce zarówno do pracy jak i do wypoczynku, idealny zakątek dla ludzi kochających ciszę i spokój, lubiących luksus i profesjonalną obsługę. W komfortowych, starannie urządzonych wnętrzach odnajdziecie Państwo wszystko to, co potrzebne, by poczuć się wygodnie i bezpiecznie.

Gościom oferujemy 16 pokoi wyposażonych w łazienkę, telefon, TV-SAT oraz bezpłatne łącze internetowe. Do dyspozycji kierowców - garaż podziemny oraz parking strzeżony.

Obiekt mieści się w ciągu kamieniczek znakomicie oddających klimat i charakter zabudowy Starego Gdańska. Zlokalizowany jest w pobliżu Zielonej Bramy - jednej z najładniejszych bram miejskich, pomiędzy korytami Starej i Nowej Motławy, w sąsiedztwie Mariny dla łodzi żaglowych.

Sąsiedztwo Starego Miasta powoduje, że każdy kto tu przybywa nie może oprzeć się urokowi Gdańska. Naszym gościom zawsze służymy radą i pomocą, dysponując pełną informacją na temat miejsc, które warto odwiedzić, tras wycieczkowych i innych atrakcyjnych sposobów spędzania wolnego czasu.

Willa Biała Lilia to doskonała baza dla gości przybywających w celach biznesowych jak i wypoczynkowych, turystycznych czy rodzinnych.


Lokalizacja: Wybrzeże Bałtyckie - Zatoka Gdańska

województwo pomorskie, powiat gdański, gmina Gdańsk, Gdańsk

Przy kontakcie telefonicznym prosimy powołać się na serwis www.nocuj-tanio.pl

Copyright by www.nocuj-tanio.pl 2006-2019