Dom Wypoczynkowy "California"

ul. Gdańska 43a

Jantar

82-107 Stegna

tel.: 55 247 79 65


Cena minimalna za 1 osobę: 35 zł

Cena maksymalna za 1 osobę: 60 zł

Cena minimalna za pokój 2-osobowy: 70 zł

Miejsc noclegowych: 60

Ilość pokoi: 15


    Odległości do wybranych miejsc:

Opis obiektu:

Zapraszamy Państwa do spędzenia wymarzonego urlopu w specyficznym jantarowym w klimacie w domu wypoczynkowym "California".

Znajdujemy się w zacisznym miejscu, co pozwala w pełni zrelaksować się po całorocznym wysiłku. Sprzyja temu dogodny, nadmorski klimat leczący alergie i inne dolegliwości oddechowe oraz spacery po Parku Krajobrazowym, a kojący szum fal pomaga pozbyć się stresu.

W pobliżu znajduje się jeziorko, prawdziwa frajda dla zapalonych wędkarzy i nie tylko. Dla najmłodszych dużą atrakcją będzie odwiedzenie farmy strusi, gdzie dowiedzą się o ich życiu i obyczajach.

Od naszego obiektu jest blisko do sklepów, komunikacji PKS oraz kolejki wąskotorowej. Jantar posiada doskonałe połączenie z Malborkiem i Trójmiastem.

Jak sama nazwa wskazuje, miejscowość Jantar słynie z bursztynu, który od wieków cieszy się dużą popularnością. O całej jego historii można dowiedzieć się w tutejszym Muzeum. Co roku na naszej plaży organizowane są Mistrzostwa Świata w Poławianiu Bursztynu połączone z występami znanych artystów.

Do Państwa dyspozycji mamy 15 pokoi, w tym dwa apartamenty dwupokojowe, z których jeden jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Razem 60 miejsc noclegowych.

Dla grup młodzieżowych do 40 osób. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą DW "California".


Lokalizacja: Wybrzeże Bałtyckie - Zatoka Gdańska - Mierzeja Wiślana

województwo pomorskie, powiat nowodworski, gmina Stegna, Jantar

Przy kontakcie telefonicznym prosimy powołać się na serwis www.nocuj-tanio.pl

Copyright by www.nocuj-tanio.pl 2006-2019