Ośrodek agroturystyczny "Orlik"

Wysiadłów 12C

27-600 Sandomierz


Cena minimalna za 1 osobę: 70 zł

Cena maksymalna za 1 osobę: 250 zł

Cena minimalna za pokój 2-osobowy: brak danych

Miejsc noclegowych: brak danych

Ilość pokoi: brak danych


    Odległości do wybranych miejsc:
  • Dworzec PKS: 6000 m
  • Wyciąg narciarski: 6000 m
  • Sklep: 1000 m

Opis obiektu:

Ośrodek agroturystyczny Orlik, położony w jednej z najpiękniejszych, geograficznych krain Polski: Ziemi Sandomierskiej, rozpoczął działalność z dniem 4 czerwca 2009 r.

Obejmuje obszar 2 ha, umiejscowiony w malowniczej dolinie rzeki Opatówka i w bezpośredniej bliskości rezerwatów przyrody Doły Wysiadłowskie i Góry Pieprzowe.

Przejazd autem do Sandomierza zajmuje 5 do 10 min. Dojazd trasą 79 Warszawa - Sandomierz, w pobliżu przystanek autobusowy.

Na terenie ośrodka znajdują się 4 zarybione stawy z możliwością wędkowania, a także plażowania na rozgrzanym słońcem piaszczystym brzegu, bądź drewnianym mostku. Przed upałem można skryć się w przewiewnej altanie, szukać cienia w lipowej alei, wśród płaczących wierzb lub otaczających teren zagajnikach. Na osoby chcące popływać czekają łodzie wiosłowa i motorowa oraz rower wodny.

W murowanym budynku do Państwa dyspozycji jest jasna, komfortowa jadalnia i wygodne pokoje 2 osobowe z łazienkami z kabiną prysznicową. W każdym pokoju czajnik elektryczny i telewizor - tv sat, pełne umeblowanie, duże lustra. Przestronny taras, z widokiem na stawy i rozległy teren trawiasty.

Osoby, dla których przestrzeń i komfort mają szczególne znaczenie, zapraszamy do skorzystania z apartamentu "Orlik".

Zainteresowani dodatkowym relaksem mogą skorzystać na miejscu z masażu klasycznego.

Na rozległym trawiastym terenie, możliwe jest również ustawienia przyczepy kempingowej z możliwością podłączenia prądu i wody.

Już wkrótce, dla pragnących szczególnej prywatności, zostanie udostępniony drewniany domek, dwupoziomowy, z łazienkami na obu poziomach i kominkiem.Lokalizacja: Kotlina Sandomierska

województwo świętokrzyskie, powiat sandomierski, gmina Sandomierz, Wysiadłów

Przy kontakcie telefonicznym prosimy powołać się na serwis www.nocuj-tanio.pl

Copyright by www.nocuj-tanio.pl 2006-2022