Dwa Dęby

Stara Białka 22

58-420 Lubawka


Cena minimalna za 1 osobę: 45 zł

Cena maksymalna za 1 osobę: 45 zł

Cena minimalna za pokój 2-osobowy: 90 zł

Miejsc noclegowych: brak danych

Ilość pokoi: brak danych


    Odległości do wybranych miejsc:

Opis obiektu:

Ekologiczne gospodarstwo agroturystyczne położone jest we wsi Stara Białka 10 kilometrów od przejścia granicznego z Czechami - Lubawką. Dom nasz zbudowano w 1901 roku pomiędzy dwoma ponad 100 letnimi dębami i został wyremontowany w 2007 roku. Wnętrze domu utrzymane jest w wiejskim stylu. W każdym z pięciu pokoi wyeksponowane zostały stare belki co w efekcie dało przytulny klimat. Pokoje wyposażono w meble sosnowe oraz w pełen węzeł sanitarny z kabiną prysznicową.

Do dyspozycji gości oddany jest salon z kominkiem - stajnia. We wnętrzu odrestaurowano stary strop - Kleina, co nadaje charakter wiejskiego stylu. Dla gości przygotowano barek oraz aneks kuchenny z wyposażeniem.

Gospodarze polecają: jesienią spacery po lasach obfitujących w grzyby, latem zaś, kąpiele w zalewie Bukówka położonym między górami. Warunki klimatyczne sprzyjają uprawianiu sportów wodnych - windsurfingu. A wiosną - do spacerów zachęca łąka pełna krokusów. Zimą stoki narciarskie zarówno po polskiej i czeskiej stronie zachęcają do białego szaleństwa.

Okolica doskonale nadaje się do uprawiania turystyki rowerowej.Lokalizacja: Sudety

województwo dolnośląskie, powiat kamiennogórski, gmina Lubawka, Stara Białka

Przy kontakcie telefonicznym prosimy powołać się na serwis www.nocuj-tanio.pl

Copyright by www.nocuj-tanio.pl 2006-2022