W cieniu sosen

Krawce 180

39-410 Grębów

tel.: 79 087 84 48

tel. kom.: 736 520 717

www: www.wcieniusosen.pl

email: kaj.barnas@gmail.com


Cena minimalna za 1 osobę: 100 zł

Cena maksymalna za 1 osobę: 120 zł

Cena minimalna za pokój 2-osobowy: 100 zł

Miejsc noclegowych: 8

Ilość pokoi: 4


    Odległości do wybranych miejsc:

Opis obiektu:

Zapraszamy do domu W cieniu sosen, w którym zawsze czeka miejsce przy stole i bezpieczny kawałek dachu nad głową.

To dom położony w samym sercu Puszczy Sandomierskiej łagodnie otoczony wieńcem drzew i radosnym śpiewem ptaków. Odgrodzony od zgiełku współczesnego świata niespieszną celebracją życia. Dom, w którym wciąż przygotowuje się tylko domowe posiłki, piecze się ciasto, przygotowuje przetwory, uprawia zioła, szydełkuje, czyta książki, słucha muzyki i odkurza telewizor.

Oferujemy wypoczynek w miejscu, gdzie cywilizacja służy człowiekowi, ale jeśli trzeba zostaje za drzwiami zapewniając wygodne życie... Miejsce, które nie utrudnia kontaktu z przyrodą, daje ciszę i spokój, nie zawłaszcza i nie dominuje. Daje poczucie wolności. Tu wszystko można robić wolno. Wolno wstać, wolno jeść, wolno, ale skutecznie regenerować siły utracone w pędzie życia.

Dom W cieniu sosen położony w malowniczej wsi Krawce w województwie podkarpackim, w gminie Grębów nad brzegiem leniwie meandrującego pomiędzy lasami i polami Łęgu.

Oferujemy 4 dwuosobowe komfortowe pokoje oraz wyżywienie (śniadanie i obiadokolacje). Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, gdzie znajdą Państwo więcej informacji. Zachęcamy do kontaktu osobistego, chętnie odpowiemy na każde Państwa pytanie.

Potrzebujesz ciszy i spokoju? To miejsce jest dla Ciebie.


Lokalizacja:

województwo podkarpackie, powiat tarnobrzeski, gmina Grębów, Krawce

Przy kontakcie telefonicznym prosimy powołać się na serwis www.nocuj-tanio.pl

Copyright by www.nocuj-tanio.pl 2006-2024