Wiedźminówka - Chata dla Pasjonata

Kletno 32

57-550 Stronie Śląskie

tel.: 74 814 18 01


Cena minimalna za 1 osobę: 25 zł

Cena maksymalna za 1 osobę: 60 zł

Cena minimalna za pokój 2-osobowy: brak danych

Miejsc noclegowych: brak danych

Ilość pokoi: brak danych


    Odległości do wybranych miejsc:

Opis obiektu:

Wiedźminówka - to pierwszy pensjonat dla motocyklistów a także dla tych, którzy szukają spokoju i odprężenia oraz dla aktywnych fizycznie. Tworząc go myśleliśmy o osobach, które potrzebują czegoś innego niż tylko wygodne łóżko i ciepełko. Druga nazwa Wiedźminówki to Chata dla Pasjonata, bo każdy powinien coś tu dla siebie znaleźć czy to będzie pasjonat motocykli, pasjonat ciszy i przyrody, ci którzy bawią się w wojsko, pasjonaci 4x4, grotołazy, zbieracze kamieni i minerałów, grzybiarze itp.

Wiedźminówka jest przy drodze prowadzącej do Jaskini Niedźwiedzia, byłej Kopalni Uranu, Muzeum Ziemi, Wapiennika oraz Największego Ośrodka Sportów Zimowych w Czarnej Górze. Zimą na narty, sanki natomiast latem wyciąg kanapowy zabiera turystów na szlaki i punkty widokowe. Zimą kulig albo skutery śnieżne. Do Czarnej Góry 6 min. Samochodem.

Oferujemy Państwu apartamenty w budynku głównym na piętrze. Każdy apartament posiada własną łazienkę telewizor 32 cali LCD plus dekoder SAT. Na parterze znajduje się duża sala klubowa z kominkiem,TV SAT, bilardem i sauną, kącik internetowy oraz dobrze wyposażona kuchnia. Pomyśleliśmy również o najmłodszych przygotowując kącik zabawowy.

Posiadamy również pokoje w drugim budynku. Są to dwa czteroosobowe pokoje na poddaszu z łazienkami, oraz jeden pokój na dwie osoby. Wspólne małe pomieszczenie z TV SAT, lodówką, czajnikiem. Można również korzystać z grillowni. Latem przyjemnie jest posiedzieć przy ognisku bądź na tarasie grillowym słuchając dobrej muzyki.

Dla tych co w pełni chcą odpoczywać czeka w okolicy kilka dobrych restauracji, pizzeria oraz łowisko pstrąga. Najbliższa restauracja motocyklowa o nazwie "Biker's Choice" znajduje się po sąsiedzku gdzie miła obsługa poda wyśmienite jadło.

    Cena za nocleg:
  • w apartamencie 60 zł/osobodoba - w cenie sauna i bilard,
  • w drugim budynku pokoje w cenie 25 zł/osobodoba - można wynająć cały budynek.


Lokalizacja: Sudety - Kotlina Kłodzka

województwo dolnośląskie, powiat kłodzki, gmina Stronie Śląskie, Kletno

Przy kontakcie telefonicznym prosimy powołać się na serwis www.nocuj-tanio.pl

Copyright by www.nocuj-tanio.pl 2006-2019