Agrocamp 227

Słoszów 2

57-340 Duszniki Zdrój


Cena minimalna za 1 osobę: 25 zł

Cena maksymalna za 1 osobę: 35 zł

Cena minimalna za pokój 2-osobowy: 50 zł

Miejsc noclegowych: 18

Ilość pokoi: 5


    Odległości do wybranych miejsc:

Opis obiektu:

Nasza agroturystyka wraz z polem campingowym znajduje się w zacisznej otulinie Parku Narodowego Gór Stołowych obok Dusznik-Zdroju.

Posiadamy 5 pokoi gościnnych z pełnym węzłem sanitarnym i dostępem do kuchni turystycznej. Dysponujemy 19 miejscami noclegowymi. Na miejscu jest pole namiotowe, boisko do siatkówki, plac zabaw dla dzieci oraz miejsce na grilla dla 40 osób.

Cały teren jest ogrodzony i zadrzewiony. Posiadamy własny parking.

Camping ze względu na swoje położenie w centralnej części Ziemi Kłodzkiej jest znakomitą bazą do zwiedzania wszystkich okolicznych atrakcji między innymi; Gór Stołowych, Muzeum Papiernictwa, Twierdzy Kłodzkiej, Muzeum Zabawek, Kapicy Czaszek, Jaskini Niedźwiedzia i wielu innych. W pobliżu znajduje się Biuro Turystyczne, które organizuje wycieczki do Skalnego Miasta w Czechach, do Pragi oraz do Zoo Safari w Dvor Krahlovy.

Dla miłośników sportów ekstremalnych polecamy paintball, spływy kajakowe oraz zjazdy linowe. W zimie największą atrakcje stanowi baza sportów zimowych Zieleniec (12 km), gdzie znajdują się liczne wyciągi narciarskie.

W sezonie letnim oprócz ww. atrakcji można wybrać się do Aquaparku w Kudowie Zdroju, na wycieczkę do Parku Krajobrazowego Topieliska a wieczorami na pokazy Kolorowej Fontanny w Parku Zdrojowym.

Dla miłośników czynnego wypoczynku Duszniki dysponują licznymi szlakami pieszymi, które świetnie sprawdzają się jako trasy rowerowe.


Lokalizacja: Sudety - Kotlina Kłodzka - Duszniki Zdrój i okolice

województwo dolnośląskie, powiat kłodzki, gmina Szczytna, Słoszów

Przy kontakcie telefonicznym prosimy powołać się na serwis www.nocuj-tanio.pl

Copyright by www.nocuj-tanio.pl 2006-2022