Syrena

ul. Zachodnia 56

90-403 Łódź

tel.: 42 633 38 69


Cena minimalna za 1 osobę: 50 zł

Cena maksymalna za 1 osobę: 120 zł

Cena minimalna za pokój 2-osobowy: brak danych

Miejsc noclegowych: brak danych

Ilość pokoi: brak danych


    Odległości do wybranych miejsc:

Opis obiektu:

Opis ośrodka
Położenie nasze jest bardzo dobre pod względem komunikacji samochodowej, miejskiej jak i pieszej (turystyczno -handlowej). Zajmujemy pierwsze piętro budynku. Wejście od ulicy, obok wejścia jest wjazd na niestrzeżony parking- podwórko przypadające do tej kamienicy. Nie świadczymy usług żywieniowych, w promieniu 200-400m tego rodzaju usług jest pod dostatkiem - obiady domowe, bistro, bary, kawiarnie, dania chińskie, McDonalds.

Istnieje możliwość korzystania z kuchni, po uzgodnieniu z personelem. Gorąca woda - darmo. Obiekt świadczący usługi noclegowe dla osób nie szukających luksusu (wyposażenie pokoi - łóżka, stół, krzesła). W zamian za to oferujemy przystępną cenę i dobre położenie. Doba hotelowa trwa od godziny 14 do 10 dnia następnego. W pokojach nie ma sanitariatów (toalety, umywalki i prysznice - na tym samym piętrze (prysznic dodatkowo płatny - 5 zł) Brak sali konferencyjnej. Telewizor jest w holu przy recepcji. Lokal nie jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich.
Staramy się aby goście czuli się u nas dobrze - pomimo braku tego czy tamtego...

Rezerwacja tylko telefoniczna.
ZAPRASZAMY!!!Okoliczne atrakcje
Wszędzie blisko...
Manufaktura - 400m ; ul. Piotrkowska - 300 m ; Pl. Wolności - 200 m; Filharmonia, Teatry, Muzea, Kina, Puby - na odległość przyjemnego spaceru.Lokalizacja: Łódź i okolice

województwo łódzkie, powiat łódzki, gmina Łódź, Łódź

Przy kontakcie telefonicznym prosimy powołać się na serwis www.nocuj-tanio.pl

Copyright by www.nocuj-tanio.pl 2006-2022